< Zpět výběr peelingu

Retinolový peeling

Doba ošetření: 30 - 60 minut
Rekonvalescence: 1 den - 3 týdny
Cena: 2 500,- Kč

Co je retinolový peeling?

Retinol pomáhá zlepšovat texturu pleti, redukovat vrásky a stimulovat obnovu buněk. Peelingové složky pak podporují odstranění odumřelých kožních buněk a podporují kůži k regeneraci. Tento proces může vést k obnovení zdravější a svěžejší pleti.

Výsledkem je  zlepšení biomechanických vlastností kůže – její textury, pružnosti, hydratace s okamžitým vypínacím efektem.

Kůže je díky přirozené stimulaci tvorby vlastního kolagenu a elastinu omlazená, zářivá a má svěží vzhled.

  • Jemné linky a vrásky
  • Hyperpigmentace
  • Jizvy po akné
  • Zvětšené póry
  • Nevyrovnaná nebo hrubá textura
  • Mdlý (matný) tón pokožky
  • Pokožka náchylná k akné

Kdy je k peelingu vhodná doba?

Nejvhodnější dobou pro aplikaci peelingu jsou měsíce s co nejnižším výskytem slunečního záření. Doporučuje se proto období od poloviny září do konce dubna.

Účinky retinolového peelingu

Retinolový peeling omezuje výskyt jemných linek a vrásek, pomáhá zmírnit projevy akné a jeho následky (například jizvičky), zpevňuje pokožku a zjemňuje její strukturu.

Za jak dlouho očekávat výsledky

Několik dní po aplikaci retinolového peelingu bývá pokožka vysušená. V rámci tohoto přirozeného procesu se začne svrchní vrstva kůže postupně olupovat, aby se po několika týdnech mohlo projevit viditelné zlepšení.

Péče o pokožku po ošetření

Po peelingu je nutné vyhýbat se slunečnímu záření a na pokožku aplikovat přípravky s vysokým ÚV faktorem minimálně SPF 50. Po chemickém či retinolovém peelingu lze proto doporučit zejména přípravky dermokosmetiky NeoStrata® z řady RESTORE

Plán ošetření

Doporučena je série 4 ošetření ročně po 6ti týdnech. U některých pacientů mohou být nutná i další pro dosažení optimálních výsledků.

Upozornění

Ukončete užívání perorálních retinoidů minimálně 6 měsíců před ošetřením chemickým peelingem. Ukončete použití lokálních retinoidů a exfoliačních látek na dobu 1-2 týdnů před ošetřením.

Více informací o retinolovém peelingu

Kontaktujte nás

Vyplňte formulář, napište email, nebo nám zavolejte.

Adresa

Náchodská 3333,
390 03 Tábor

Telefon

+420 777 111 001

Email

recepce@stomamed.cz

Kontaktujte nás pomocí formuláře